Турнір по волейболу

Spread the love

27 листопада 2010 року в спорткомплексі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся турнір по волейболу між командами земляцтв.

Фоторепортаж з місця події.

Рано-раненько довелося сьогодні проснутися всім учасникам запланованих змагань, адже все-таки суботній ранок, а турнір починався уже о 9 годині.

Команда молодіжного крила МГО "Волинське братство" о 8:30 вже була на місці. Хлопці перевдягнулися, вболівальники зайняли зручні місця, фотограф приготував апаратуру. Команда почала з розминки.

О 9 годині всі заявлені команди вишикувались в залі. Наша команда налічувала 6 чоловік на чолі з капітаном Головою молодіжного крила Тарасом Дівничем.

Ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України пан Мельничук Дмитро Олексійович  привітав усіх присутніх з початком турніру.

Голова Ради земляцтв областей та регіонів України пан Ткаченко Віктор Вікторович привітав усіх і дав старт змаганням.

Урочисто пролунав Державний Гімн України.

Організатори проводять жеребкування команд. На столі лежать нагороди переможцям.

Суддя дає останні настанови учасникам. Тарас уважно все слухає.

Вболівальники приготувалися – заступник голови молодіжного крила Світлана  Соколова запаслася прапором та теплою шапкою.

Узгодження стратегії гри.

За результатами жеребкування, нашій команді випало першою зустрітися з суперником – командою Черкас. Привітання з суперником і в бій!

Ми готові до боротьби.

Суперник узгоджує свої дії.

Гра була цікавою, динамічною і запеклою.

Але, нажаль, проти команди професійних гравців у волейбол, якою виявилася команда Черкас, нам любителям не вдалося встояти. Гра закінчилася…

Далі грали інші команди. Закарпаття, Житомир, Миколаїв, Вінниця і т.д. Але для нас турнір завершився.

Суддя теж не проти глянути, що ж там видно на екрані)))

Ми програли цей матч, але отримали масу позитивних емоцій. Показали, що волиняни – це команда!

Як виявилося, ми були биті командою – перможницею турніру. З чим ми і вітаємо команду черкаського земляцтва "Шевченків край". Другими на турнірі стали житомиряни, третіми – чернігівчани.

Будемо готуватись до наступного турніру.