Шановна Раїсо Романівно! Київські волиняни щиро вітають Вас з ювілейним Днем народження! Ви – донька синьоокої, співучої Волині. Тож природньо, що життєвою стежиною поряд з вами завжди йде пісня, яка й визначила Вашу долю з самого дитинства. Вона…
![](http://volyniany.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/рнккш.jpg)
Шановна Раїсо Романівно! Київські волиняни щиро вітають Вас з ювілейним Днем народження! Ви – донька синьоокої, співучої Волині. Тож природньо, що життєвою стежиною поряд з вами завжди йде пісня, яка й визначила Вашу долю з самого дитинства. Вона…