ВОЛИНСЬКА ГОЛАНДІЯ”

Spread the love

На волинській плантації тюльпанів

побувало близько ста тисяч

відвідувачів

alt

За сорок кілометрів від Луцька – поблизу села Свидники Ковельського району, розгорнулась величезна плантація тюльпанів.

Вперше про неї заговорили ще минулого року, однак потрапити туди можна було лише з дозволу власників розкішного поля. Цьогоріч більше двох гектарів розквітлих тюльпанів радо відкрили для відвідин усім бажаючим, а їх виявилось чимало. Протягом вихідних – 28 та 29 квітня, до «волинської Голландії» безперервно навідувались люди. За підрахунками компанії «Лілі-лайн», якій належить тюльпанове поле, відвідувачів було чимало – близько ста тисяч людей.

Ще їдучи в автомобілі, за кілометрів два до самого тюльпанового раю було чутно приємний запах цих квітів. Крім того, про те, що ми майже місці, сигналізувала і величезна черга автівок вздовж траси на Ковель.

Бажаючих помилуватися квітковим дивом не злякали ані курява, яка здіймалася від автомобілів, ані комарі, які постійно атакували відвідувачів. Забувши про усе, люди насолоджувалися краєвидом мільйона тюльпанів, робили селфі, релаксували на організованих відпочинкових зонах, влаштовували пікніки та поверталися додому з оберемками тюльпанами, які можна було придбати прямісінько на полі за символічною ціною – 10 гривень за штуку.

На жаль, помилуватися тюльпановим полем можна буде вже у наступному році, адже з дня на день квіти планують зрізати.

 alt 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Джерело:

Текст: Ірина КОСТЮК (Перший)

Фото та відео: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ (Перший)

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *