Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – тих, для кого Україна, Свобода і Гідність були понад усе. Вісім років тому саме вони стали першими на захист наших цінностей. Війни не було, а в столиці безжальні вбивці за командою Януковича…
![](http://volyniany.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/Б-8.jpg)
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – тих, для кого Україна, Свобода і Гідність були понад усе. Вісім років тому саме вони стали першими на захист наших цінностей. Війни не було, а в столиці безжальні вбивці за командою Януковича…