Шановна Зоя Степанівна! Дорога Зоя! Добру, щиру, чудову нашу волиняночку вітаємо з ювілейним Днем народження! В такий світлий і радісний новорічний день у тебе свято. Зоя, скільки б років не пройшло, скільки б хуртовин не пролетіло над…
![](http://volyniany.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/111уу.jpg)
Шановна Зоя Степанівна! Дорога Зоя! Добру, щиру, чудову нашу волиняночку вітаємо з ювілейним Днем народження! В такий світлий і радісний новорічний день у тебе свято. Зоя, скільки б років не пройшло, скільки б хуртовин не пролетіло над…