Я ЗГАДАЛА ВСЕ… Карантин, «подарований» нам невідомо ким і нашим урядом, вже добряче набрид. Я опинилась не в самому гіршому становищі : сім’я велика, онуки своє знають, хатніх справ достатньо – побут своє зробив. Але це сім’я яка зі…
![](http://volyniany.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/ггггг.jpg)
Я ЗГАДАЛА ВСЕ… Карантин, «подарований» нам невідомо ким і нашим урядом, вже добряче набрид. Я опинилась не в самому гіршому становищі : сім’я велика, онуки своє знають, хатніх справ достатньо – побут своє зробив. Але це сім’я яка зі…