Кримський осередок

Spread the love

15 травня 2011 року відбулися збори Кримського осередку  МГО "Волинське братство"

 15 травня 2011р. в залі кафедри нормальної анатомії Кримського медичного університету відбулися відкриті збори кримчан – вихідців з Волині. На запрошення Голови Кримського осередку Івана Фролова відгукнулись та були присутніми на зборах 33 людини, та серед них 9 членів Осередку.

Про історію створення Кримського Осередку, мету діяльності, завдання та досягнення за рік існування розповів Голова КРО І. Фролов. Всі присутні (за деяким винятком) прийняли активну участь в обговореннях. Виступаючі з теплом згадували Рідну Волинь, хоча сьогодні вона поділена на декілька областей. А були також вихідці з Рівненської та Житомирської областей. Зі словом благословення нашого почину звернувся до присутніх о. Максим – настоятель храму Святителя Кримського Луки. За дорученням настоятеля Свято-Нікольського Храму Протоієрея Миколая (Сапиги) кожному з присутніх на згадку було передано настінні церковні календарі та кишенькові образки. Господар зборів – завідувач кафедри нормальної анатомії, доктор медичних наук, професор, дійсний член АНВОУ головенчанин Василь Степанович Пикалюк розповів про себе та про здобутки кафедри, запросив і в подальшому проводити зустрічі на його території, а також подарував кожному з присутніх буклети та сувенірну карту Криму. 

За підсумками зборів було прийнято рішення про продовження та розширення напрямків діяльності КРО МГО «Волинське Братство», складення плану заходів на 2011 рік. Слідуючу зустріч земляків провести під час святкування Івана Купали в Сімферопольському регіоні з запрошенням колективів з Волині та всіх вихідців з Волині, котрі проживають в Криму.

 

Збори благословляє отець Максим

Передача сувенірів від господаря

Завідувач кафедрою професор  В. Пикалюк

Виступає лучанин Віктор Мушиманський

Командир корвету ЛУЦЬК капітан 3 рангу Л. Крилов

Передача памятного знаку корвету ЛУЦЬК

Заступник селищного Голови В Курзяба із Шацька

Загальна зала

 

 

Голова Ради КРО МГО «Волинське Братство»

Іван Фролов

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *