Посіває од хати до хати рік новий з голосного снопа. Як нам пісню, скажіть, не кохати рідну пісню з Дніпра і Карпат? Завіншуймо із віку до віку серед щедрих і добрих людей. Звідусюди до батьківських вікон час новий…
![](http://volyniany.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/пвро.jpg)
Посіває од хати до хати рік новий з голосного снопа. Як нам пісню, скажіть, не кохати рідну пісню з Дніпра і Карпат? Завіншуймо із віку до віку серед щедрих і добрих людей. Звідусюди до батьківських вікон час новий…