Іноді обставини складаються так, що спонукають до дій навіть в несприятливих умовах. Ось так і в нас. Мало того, що карантин, так ще й ремонт капітальний ніяк не завершиться… Ці причини ніби й втішали, що не можемо зустрітись разом…
![](http://volyniany.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/ордж.jpg)
Іноді обставини складаються так, що спонукають до дій навіть в несприятливих умовах. Ось так і в нас. Мало того, що карантин, так ще й ремонт капітальний ніяк не завершиться… Ці причини ніби й втішали, що не можемо зустрітись разом…