Сім років тому на світанку загинули наші хлопці… І ми померли разом із ними. Ми колишні, якими вже ніколи не зможемо стати… Із смертельного болю тієї втрати, з нелюдського розпачу й шоку народилася ненависть, народилися прагнення і право…
![](http://volyniany.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/188938731_2_n.jpg)
Сім років тому на світанку загинули наші хлопці… І ми померли разом із ними. Ми колишні, якими вже ніколи не зможемо стати… Із смертельного болю тієї втрати, з нелюдського розпачу й шоку народилася ненависть, народилися прагнення і право…