Авторизація

Для перегляду закритої інформації, будь-ласка, авторизуйтесь:Головна Гурт "Волиняни"
Перша гастроль гурту "Волиняни" на малу Батьківщину
23 липня 2012, 12:00

На запрошення голови Вишнівської сільради Любомльського району Олексія Кулика і за фінансової підтримки Галини Бідношей, колишньої мешканки села Вишнів, а нині киянки, гурт «Волиняни» взяв участь у святі «День села». Поїздом Київ-Варшава ми вирушили на Волинь. Поїздка була дуже відповідальною і готуватися до виступу почали ще в дорозі: неодноразово повторювали пісні, вірші, тексти привітань. На станції Шепетівка ми вийшли на перон і вирішили заспівати «Ой, хмелю, ж, мій хмелю». Почувши знайому мелодію, чимало людей приєдналися до нас. А які захоплені обличчя були у пасажирів в поїзді, що проїжджав повз нас! Та несподівано підійшов міліціонер і сказав: – Співати заборонено! Ми ошелешено спитали: – А палити і пити пиво на пероні дозволено? На що він відповів : – Дозволено! От як оберігають наш народ від української пісні!

Детальніше...
 
Подорож до Запоріжжя
12 липня 2012, 09:14

10 липня 2012 року дует "Дві Ганнусі" провів незабутній день разом з представниками земляцтв областей України в славному місті Запоріжжі. МГО "Земляцтво Запоріжжя" на чолі з Ельвірою Павлівною Єрмолаєвою організували захоплюючу екскурсію їх батьківщиною.

 На вокзалі делегацію хлібом-сіллю зустріли представники Шевченківської районної адміністрації  та міської ради, гостинно запросивши на славну козацьку землю.

Детальніше...
 
Історія гурту "Волиняни"
04 травня 2012, 08:57

Вокальний гурт "Волиняни" розпочав свою творчу діяльність 14 жовтня 2010року. Перший концерт відбувся у холі Палацу культури "Україна" в рамках ІІ Всеукраїнського фестивалю мистецтв "Обіймись, Україно!" Мабуть, сама Матінка Божа поблагословила нас у славне свято Покрови Пресвятої Богородиці, бо за півтора роки своєї діяльності гурт приймав участь у більше 20 концертах.

Детальніше...
 
20 грудня 2011, 15:56

23 грудня 2011 року

Гурт "Волиняни" запрошує на свій концерт

Детальніше...
 
Ансамбль "Волиняни"
16 листопада 2011, 22:42

Шановні земляки!

Наш ансамбль "Волиняни" отримав запрошення взяти участь

в конкурсі патріотичної пісні "Червона калина",

який буде проходити в Рівненській області

з 1-го по 4-е грудня 2011 року.

Дуже потрібна фінансова підтримка для наших артистів.

Звертаємося до всіх небайдужих.

Ми знаємо, що цей ансамбль гідно представляє нашу рідну землю на різних конкурсах, всеукраїнських заходах та заходах, що проводить Волинське братство.

Вокальний гурт "Волиняни" із задоволенням знайде можливість віддячити меценатам: прийняти творчу участь у проведенні свят, ювілеїв, презентацій.

Контактний телефон керівника ансамблю - 067 605-58-91, Ганна Маковська.

 
Більше статтей...
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 2


Створено volyniany.org.ua 2009 - 2020