Авторизація

Для перегляду закритої інформації, будь-ласка, авторизуйтесь:Сучасність У ЛУЦЬКУ ВИДАЛИ «ВОЛИНСЬКИЙ КОБЗАРИК» ІЗ ДИТЯЧИМИ ІЛЮСТРАЦІЯМИ
У ЛУЦЬКУ ВИДАЛИ «ВОЛИНСЬКИЙ КОБЗАРИК» ІЗ ДИТЯЧИМИ ІЛЮСТРАЦІЯМИ
Середа, 05 листопада 2014, 19:47

Волинський Кобзарик: для дітей мол. та серед. шк. віку / ред.- упоряд. Н. П. Горик, Н. П. Гуменюк ; вступ. ст. Н. П. Горик. – Луцьк : Надстир’я, 2014. 

 

«Волинський Кобзарик» – книга на пошану Великого Кобзаря у рік його 200 - ліття. До книги увійшли твори Т. Г. Шевченка для дітей молодшого та середнього віку. Незвичайність видання в тому, що його проілюстровано роботами учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв Волині – переможців творчого конкурсу на честь ювілею Кобзаря.

«Подібні видання вже виходили до 200 - річчя Тараса Григоровича, але в нас воно вирізняється тим, що складається з трьох частин. Перша – це твори Шевченка, друга – поетична Шевченкіана волинян, третя – ілюстрації «Кобзаря» дітками. Вперше за часів незалежної України у нас побачило світ дитяче видання таким великим накладом і вперше проілюстровано дитячими роботами. Частина книжок надійде в бібліотеки, частину вже роздали на останньому і першому дзвониках у школах діткам, щоб в ювілейний рік Поета «Волинський Кобзарик» був у кожній родині, – сказала директор Волинського обласного редакційно - видавничого підприємства «Надстир’я» Світлана Політило. Загальна вартість проекту становить понад 160 тисяч гривень. Наклад 6,5 тисяч примірників. Книгу видали завдяки фінансовому сприянню обласної адміністрації та обласної Ради.

 


 

 


Створено volyniany.ua