Авторизація

Для перегляду закритої інформації, будь-ласка, авторизуйтесь:Наші публікації Заява МГО "Волинське братство"
Заява МГО "Волинське братство"
П'ятниця, 07 березня 2014, 22:21

МГО «Волинське Братство» виступає із різким засудженням дій збройних сил Російської Федерації на території АР Крим.

Вважаємо, що введення підрозділів збройних сил Росії на територію України за ініціативою В. Путіна є грубим порушенням норм Статуту ООН, Декларації про принципи міжнародного права 1970 року, Гельсінкського заключного акту НБСЄ 1975 року, Договору про дружбу та співробітництво між Російською Федерацією та Україною 1997 року, а також низки інших міжнародних договорів.

 

 Розцінюємо відмову Російської Федерації від попередніх консультацій з Україною та державами-гарантами її територіальної цілісності (Великою Британією, США) як показове нехтування її міжнародно-правовими зобов’язаннями, закріпленими у Будапештському меморандумі 1994 року.

Згідно з Конституцією України та нормами міжнародного права Автономна Республіка Крим є невід’ємною складовою частиною України і однією з адміністративно-територіальних одиниць держави Україна. Тому ми розцінюємо рішення керівництва Російської Федерації про використання збройних сил на території незалежної суверенної держави як акт агресії, що є міжнародним злочином.

Переконані, що в ситуації, що склалася, єдиним інструментом вирішення суперечностей між державами повинно і може бути міжнародне право. МГО "Волинське братство" засуджує втручання Російської Федерації у внутрішні справи України. Висловлюємо надію на перемогу здорового глузду над недалекоглядною політикою.

Звертаємося до людей по всьому світу, які цінують і хочуть збереження миру, міжнародних громадських інституцій. урядів держав-гарантів територіальної цілісності України здійснити реальні кроки для виведення збройних сил Російської Федерації з території суверенної Української держави, не допустити воєнного конфлікту, що може стати початком третьої світової війни.
Рада МГО "Волинське братство"  

 


Створено volyniany.ua