Авторизація

Для перегляду закритої інформації, будь-ласка, авторизуйтесь:Головна Заходи Ознайомлювально-ділова поїздка до Таврійського краю
Ознайомлювально-ділова поїздка до Таврійського краю
05 червня 2012, 09:22

Виконавчий директор МГО "Волинське братство" Валерій Фень поклонився благословенному Таврійському краю, побувавши у складі делегації земляцтв України на Херсонщині.

 

МГО «Земляцтво Херсонщини» під проводом Президента земляцтва Миколи Рожка, Віце-президента Володимира Тимошенка та генерального директора Юрія Андрєєва на високому рівні тримає планку координаторства в Асоціації земляцтв України, прекрасно організувавши ознайомлювально-ділову поїздку для земляків з усієї України до благословенного Таврійського краю.


В динамічній поїздці ми встигли побачити цікавинки обласного Херсона, поклали до Вічного вогню вінки нашої пошани, помилувалися розкішними видами древнього Славутича, пропливаючи на теплоході до районного центру Голої Пристані, відчули синівську любов таврійців у збереженні древніх українських святинь та творенні нових речей, що працюють на майбутнє, як то новозбудований у райцентрі Палац спорту, рівних якому немає у більшості обласних центрів!


Ця шана до рідної землі відчувалася як у Голопристанського міського голови Анатолія Негри, голови райдержадміністрації Олексія Морева, так і в усіх людей, що з гумором, піснями, жартами та щирою доброю гостинністю зустрічали гостей.


Заночували ми на березі моря, у пансіонаті «Славутич», дякуючи гостинності Віце–президента «Земляцтво Херсонщини» Миколи Баранюка. Скромно зазначимо, що з представників усіх земляцтв єдиний волинянин не побоявся скупатися у ще прохолодній морській воді. 
А на другий день ми дивувалися зеленій оазі в посушливому таврійському степу – біосферному заповіднику «Асканія-нова». Його директор, достойний продовжувач справи видатного Фрідріха Фальц-Фейна, справжній науковець і патріот Таврійського краю, Віктор Гавриленко, провів захоплюючу екскурсію, показавши красу і велич природи, що створена завдяки величі щоденної праці людей. 


Що це так направду підтвердила своїм життям Герой України, заслужений робітник сільського господарства, почесний академік Української академії аграрних наук, керівник дослідного господарства "Асканійське" Віра Найдьонова.

Сучасна техніка, науково вивірене вирощування кормових, технічних і зернових культур та овочів, високі врожаї та виробництво дуже смачної м'ясо-молочної продукції (яку ми з задоволенням продегустували) - це критерії її направду видатного керівництва. 


Але найбільш захоплюють і вражають Жіночність шановної Віри Опанасівни і її Любов (саме з великих літер) до людей, які з пошаною величають її «наша Маманя». Під цей струмінь її теплоти та добра потрапили і керівники Земляцтв, що неначе малі діти танцювали та співали разом з талановитими господарями!


А закінчилася насичена поїздка ковтком таврійського сонця, гарячого вітру та запахів моря і незайманого вікового степу, що зібрані у смакові вина з господарства «Підвали Трубецького».
Отримавши від поїздки заряд потужної таврійської енергетики, керівники земляцтв України сердечно подякували господарям та керівництву Земляцтва Херсонщини за прекрасно організовані щирі зустрічі на південній перлині України. 

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 
Валерій Фень, виконавчий директор 
МГО "Волинське братство".

 

 


Створено volyniany.org.ua 2009 - 2019