Авторизація

Для перегляду закритої інформації, будь-ласка, авторизуйтесь:Головна Заходи ЗАСІДАННЯ РАДИ У НОВОМУ РОЦІ
ЗАСІДАННЯ РАДИ У НОВОМУ РОЦІ
13 лютого 2020, 21:53

alt

 

Ось і пройшли чергові новорічні свята, завітали до нас у гості всі Три Празника, повернулися з відпочинку хто з Буковелі, хто з теплих країв. І хоч не дочекались ми снігу та морозів, а рік новий трудовий уже йде повним ходом. Нові плани, нові бюджети, нові закони і сюрпризи від влади. Все, як кожного року...

Тож і Міжнародне громадське об"єднання "Волинське Братство" 11 лютого зібралося на свою першу у новому році Раду.  

 

altalt

altalt

altalt

alt

 

За традицією на початку привітали наших ювілярів:             

                            Колбуна Миколу Дмитровича

alt    

               

                     Хмілевську Оксану

alt

 

Згадали самі яскраві  та знакові сторінки діяльності об"єднання за минулий, ювілейний для нас рік. Зокрема, святкування 20-річчя  об"єднання волинян у Києві, а в його рамках започаткування і проведення першого фестивалю пісень про волинський край, видання 10-го також ювілейного видання альманаху "Волинь моя", підтримка видання збірки "Пісні волі", відзначення 70-річчя заснування Інституту дослідів Волині у Вінніпезі (Канада) та відновлення його у столиці як Громадської організації "Інститут дослідів Волині (Вінніпег-Київ) і багато чого іншого.

 

Ну і, звичайно, проекти і плани на 2020 рік, про які розповів голова Ради Сергій Шевчук.

 alt

 

Багато цікавого запланували і навіть дещо вже й зробили, як от виступ гурту "Волиняни" в Національному музеї літератури України, де взяли участь у започаткованому марафоні підготовеки до святкування 150-річчя з дня народження Лесі Українки.

Знову запланували поїздку на Волинь, у "Лісову пісну", де буде проведений другий фестиваль пісень про волинський край, а також поїздку в гості до волинян у Полтаву, де вже більше 10-ти років діє Полтавський осередок МГО "Волинське братство".

У планах (як ініціатори відновлення та засновники) - здійснення організаційних та практичних заходів для початку діяльності ГО "Інститут дослідів Волині (Вінніпег-Канада).

Члени Ради запропонували здійснити ряд заходів до відзначення 150-річчя від дня народження нашої землячки, славетної Лесі Українки.

В обговорення питань порядку денного активно і цікаво взяли участь Федорчук Ярослав Петрович, Ярмолюк Микола Олександрович, Задерей Петро Васильович, Сахарук Валерій Сергійович , Ткачук Михайло Петрович, Сергій Лейчук, Хмілевська Оксана, інші члени Ради та запрошені.

 

Галина Бідношей

 


Створено volyniany.org.ua 2009 - 2020