Авторизація

Для перегляду закритої інформації, будь-ласка, авторизуйтесь:Цікаві особистості ВІТАЄМО З НАГОРОДОЮ!
ВІТАЄМО З НАГОРОДОЮ!
Понеділок, 22 січня 2018, 23:12

alt

Дорогі Друзі! Знову моє серце тішиться!

Знову маю нагоду привітати своїх авторів з високою нагородою!

Міжнародна літературно-мистецька Академія України назвала відомих патріотів, удостоєних міжнародної почесної відзнаки – медалі Івана Мазепи (Рішення № 8).

Нагороджені:

1.Письменник Йосип Струцюк (м. Луцьк) – за драматичну поему про Івана Мазепу «Анафема», книжку «Операція «Burza», або Ми їх спільно винищимо» та за інші твори про відомі постаті національної історії;

2. Учасник АТО Петро Билина (м. Васильків Київської обл.) – за книгу «Війна кличе. Стань переможцем»;

3. Журналісти Леонід та Світлана Фросевичі (м. Київ) – за значну творчу, патріотичну, подвижницьку діяльність на благо України;

4. Науковці Валентин і Оксана Яблонські (м. Київ) – за монографію «Нескорена Волинь».

Міжнародна патріотична медаль Івана Мазепи заснована в 2016 році Міжнародною літературно-мистецькою Академією України для відзначення письменників, митців, науковців, перекладачів, журналістів, громадських діячів, меценатів з України та зарубіжжя за визначну патріотичну діяльність, спрямовану на підтримку незалежності нашої держави, активну пропаганду української культури, літератури, мистецтва, книговидання, видатних діячів України у світі.

Серед нагороджених патріотичною медаллю Івана Мазепи – зокрема, відомі українські письменники – Юрій Мушкетик, Валерій Шевчук, Леонід Горлач, Рауль Чілачава, Ігор Качуровський, Богдан Бойчук, Володимир Шовкошитний, Станіслав Бондаренко, Анна Багряна; літературознавці Євген Баран і Михайлина Коцюбинська; письменники, перекладачі Войцех Пестка (Польща), Димитр Христов (Болгарія); Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Щиро вітаємо нагороджених високою відзнакою і зичимо всіх гараздів!

 

Володимир Шовкошитний

 поет, прозаїк, публіцист, видавець,

громадський,політичний та державний діяч,

доктор філософії в галузі політології,

народний депутат України 1 скликання,

ліквідатор  наслідків аварії наЧАЕС

 


Створено volyniany.ua