Авторизація

Для перегляду закритої інформації, будь-ласка, авторизуйтесь:Головна СВЯТА, СЦЕНАРІЇ
«Щедрик щедрівочка» – у Національній опері
25 січня 2017, 21:56

14 січня 2017 р. у Національній опері України з грандіозним успіхом відбувся концерт «Щедрик щедрівочка» від Державного академічного Волинського народного хору. Квитки на дійство були розкуплені ще за кілька діб до виступу, а зал запам’ятався артистам і глядачам великою кількістю прапорів Волині, якими забезпечили публіку активісти «Волинського братства».

 

Детальніше...
 
Польща відкрила проти України другий фронт?!
25 серпня 2016, 13:48

Польща відкрила проти України другий фронт?!

Брифінг почесного президента Міжнародного громадського об’єднання «Волинське братство» Сергія Шевчука, заступника голови облради Романа Карпюка і представника «Волинського братства» В’ячеслава Боймука відбувся саме 23 серпня зовсім не випадково з багатьох причин. 

Детальніше...
 
Наші друзі
11 липня 2016, 21:21

Любителі Роберта Бернза. Пані  Ганна Дика надіслал газету від клубу Роберта Бернза.

Інформація з Шотландії.

 
Бернз переможці 2016
05 червня 2016, 11:01

Світова Федерація Роберта Бернза щорічно проводить конкурси творів серед дітей, пов'язані з життям і творчістю цього великого шотландського поета . Україна одержала почесне право брати участь в цьому конкурсі у 2012 році завдяки створенню двох дитячих Клубів Роберта Бернза, у Києві ( керівник Ганна Дика )та в селі Плоскому, що на Полтавщині ( керівник Таїса Хриплива ), які зареєстровані у Світовій Федерації та мають право представляти дитячі твори шановному журі в Шотландію.  

Детальніше...
 
ОБРЯД ВИПІКАННЯ ВИШНІВСЬКОГО ВЕСІЛЬНОГО КОРОВАЮ У МУЗЕЇ ІВАНА ГОНЧАРА
01 грудня 2015, 18:32

Збулась давня мрія нашої волинянки Галини Бідношей: показати у столиці обряд випікання і прикрашання весільного короваю, який й дотепер побутує у їхньому селі Вишнів Любомльського району. 

 

Ще з дитинства вона пам’ятає, як у їхній хаті збиралися жінки, цілий день чаклували на кухні, співали гарних пісень, і врешті - решт з’являлося диво - дивнеє – справжній мистецький витвір, десь під півтора метри висотою. Нічого подібного в інших місцевостях Волині вона не зустрічала. Це – суто вишнівський звичай випікання короваю, прикрашений гусками або рогульками. Яке ж значення цього весільного атрибуту саме на Поліссі?

Детальніше...
 
Волонтерські будні
21 жовтня 2015, 21:51

19 жовтня волинянки приймали бойових швачок у себе. Ми зібралися, щоб розділити тканину, що змогли закупити для пошиву білизни для хлопців в АТО. Цим волонтерська група "Бойові швачки" займається вже рік. Велика частина групи складається з волинянок.

Виконавчий директор МГО "Волинське братство" Світлана Соколова, Голова жіночого клубу "Волинянка" Жанна Шнуренко, члени жіночого клубу Галина Бідношей та Вікторія Рутковська з задоволенням зустрілися з подругами по волонтерській діяльності Олександрою Перовою (організатор та натхненник групи "Бойові швачки"), Любою Гузовською та іншими.

Поділивши тканину. яку дівчата розібрали додому, щоб розкроїти та пошити, сіли пити чай та вітати Таню Танюшу з минулим днем народження.

Детальніше...
 
Виїзне засідання МГО "Волинське братство" у Луцьку
06 жовтня 2015, 22:02

На 2 жовтня рішенням Ради було заплановано подорож до Луцька, на виїзне засідання у складі Голови Данила Курдельчука, Віктора Набруска, Почесного голови Олександра Скіпальського, Виконавчого директора Світлани Соколової, Голови жіночого клубу Жанни Шнуренко, членів товариства Олега Котельчука, Андрія Поліщука, Галини Бідношей, Вікторії Рутковської, Ганни Ярмолюк.

О 6:30 ми всі уже сиділи в автобусі та легко і весело стартували в сторону нашої малої батьківщини. Делегація складалася не лище з членів земляцтва. До нас долучилися і митці : кіннорежисер Михайло Ткачук та його колеги.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123456789НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 9


Створено volyniany.org.ua 2009 - 2020