Авторизація

Для перегляду закритої інформації, будь-ласка, авторизуйтесь:Головна Привітання ЮВІЛЯРИ 2020 РОКУ: НАДІЯ ЗАДЕРЕЙ
ЮВІЛЯРИ 2020 РОКУ: НАДІЯ ЗАДЕРЕЙ
12 березня 2020, 19:18

     alt

 

Шановна Надія Миколаївна!

Щиро вітаємо Вас з ювілейним Днем народження!

 

Початок весни - початок Вашого життя. А щорічно – в День народження - початок весни символізує початок чогось прекрасного і невідомого!

 

У Вас сьогодні, можна сказати, повноліття. Але, скільки б людина не прожила, скільки справ великих і малих не здійснила б, яких би життєвих вершин вона не досягла, настають миті, коли приходить у душу весна, виникає бажання розпочати щось спочатку, здійснити бажане, скинути з себе "зимовий вантаж" і просто помріяти.

 

Тож бажаємо Вам якнайбільше таких митей у житті, невичерпної молодої енергії, несподіваних планів і подій.

 

Ви відкрита, проста і дуже душевна людина. З Вами приємно і легко спілкуватись. Ви така і з нами, волинянами, і з колегами по роботі, і студентами, і з родиною. Вашої лагідної посмішки вистачає на всіх.

 

У нашому напруженому житті не часто зустрічаються такі врівноважені, розсудливі люди, як Ви. Хоча нам відомо, як вразливо Ви сприймаєте і хороші, і не дуже події навколо вас і в країні. Якщо життя зводить нас з такими людьми – це велике щастя.

 

Хочеться в цей чудовий день побажати Вам гарного настрою і яскравого сонечка, щастя і благополуччя, спокою в родині, радощів життя і відмінного здоров’я.

 

Залишайся доброю і милою ще сто років!

 

Міжнародне громадське об"єднання
"Волинське братство".

Жіночий Клуб "Волинянка"

 

*     *      *

Задерей Надія Миколаївна - доцент кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей

Працює в КПІ з 1981 року

Дисципліни:

Математичний аналіз, факультет електроніки, спеціальності: акустичні засоби та системи, електронні системи, фізична та біомедична електроніка, електронні прилади та пристрої.                 

" Дуже люблю свій рідний край. Душею і серцем я завжди на Волині. Люблю свій рідний Волинський університет, кафедру математики, де я працювала, своїх друзів, колег, прекрасних педагогів Нечипоренко К.О., Кремінь В. М., Махомед М. С., Шиян Л. Д., Іляшенко В. Я. Вони віддали і віддають мені багато тепла та енергії.

Працюю у Київському політехнічному інституті, кандидат фізико-математичних наук, доцент.

Все життя я навчаю студентів математики. Пишаюсь тим, що працюю у славетному ВУЗі, на кафедрі, де працював багато років мій знаменитий земляк, видатний математик ΧΧ ст., академік Михайло Дмитрович Кравчук.

Завжди прагну виховувати у своїх студентів любов до математики, до України, щоб їх талант, розум, здібності служили нашій країні."

 

 

 


Створено volyniany.org.ua 2009 - 2020