Авторизація

Для перегляду закритої інформації, будь-ласка, авторизуйтесь:Головна Привітання ЮВІЛЯРИ 2018 РОКУ: НАТАЛЯ ІВАНІВНА АНДРІЄНКО
ЮВІЛЯРИ 2018 РОКУ: НАТАЛЯ ІВАНІВНА АНДРІЄНКО
29 вересня 2018, 20:42

 

alt

«Синьоока Волинь – це спогад дитинства, радість юності, вогонь, що завжди притягує до себе», – так написала про свою малу батьківщину Наталя Іванівна Андрієнко, член жіночого Клубу «Волинянка».

Дівоче прізвище шанованої ювілярки – Олондар.  Вона народилася в Олиці, потім, за сімейними обставинами батьки переїхали до Луцька, там закінчила 1- й клас, а в 1956 році мама повернулася в Олику, де й працювала до пенсії. Мала вона диплом вчителя історії, але оскільки була здібною до мов, то закінчила заочно факультет іноземних мов, і з великим задоволенням вчила дітей німецької. З таким же задоволенням Поліна Лаврентіївна займалася й позакласною роботою. Була режисером дитячих вистав німецькою мовою, вершиною шкільного артистичного мистецтва стала «Попелюшка». Костюми шили на уроках виробничого навчання в шкільній швейній майстерні. Донька Наталяпроявила сценічний талант, закладений ще з малих літ,Тому і тепер вона бере активну участь у сценках, які готуються у жіночому Клубі "Волинянка"до кожного ювілею. Бо надто захоплюється театром, знається у класичній і народній музиці, не пропускає спектаклі і прем’єри в Національній опері.

В дитинстві  Наталя оволоділа також і німецькою мовою, що допомогло їй пізніше у численних європейських мандрах.

А за фахом наша Наталя – фармацевт, закінчила Львівський медичний інститут, отримала направлення до Києва, тут вийшла заміж, має двох чудових доньок – юристів.

Для жінок клубу «Волинянка» наша землячка не тільки професіонал своєї справи, яку вона любить і знає досконало, а й справжній сімейний лікар, який завжди дасть пораду і словом, і пігулками.

Майдан сколихнув усіх, та не всі змогли підтримати його матеріально, надати потрібну допомогу. Скромна і не публічна, в цей важкий період для України, Наталя Іванівна разом з доньками забезпечувала його захисників ліками, необхідним інструментом, навіть апаратом Єлізарова. Так само і сьогодні – вона активний учасник патріотичного й волонтерського, благодійницького руху. А її пирогами із задоволенням смакують не тільки волиняни та гості нашого об"єднання, а й бійці на Сході України. Бо Наталя – прекрасна кулінарка і ще чудова квітникарка. Кожного вільного дня вона поспішає у свій садок, до  квітів, які дуже любить, до овочевих грядок і фруктових дерев, урожай  з яких треба не тільки зібрати, а й ретельно доглянути,вироститиі закосервувати.

А ще Наталя Іванівна дуже любить подорожувати. Вже багато країн обїздила, а нещодавно з чудової туристичного турне по Скандинавії – Норвегії, Швеції і Данії. До її славного ювілею подруги підготували сюрприз – сценку «Несподівані гості зі Скандинавії у Волинському братстві. Виявляється, під нашим офісом, у підвалі, поселилися мешканці з північної Європи, симпатичні гноми і тролі. Дисципліновані й організовані, вони приїхали в сонячну Україну не тільки погрітися, а й попрацювати, привести до ладу великий архів Братства. Ось тут трапилася нагода поздоровити ювілярку і отримати привіти й подарунки з батьківщини, від рідних. У колі веселих пісень і танців закружляли ювілярку маленькі завзяті чоловічки. Сміху і жартам не було меж!

 

З ювілейним Днем народження  Вас, дорога Наталю Іванівно!

Хай щастить Вам в усіх Ваших справах!

Безмежної радості, здоров’я, насолоди життям!

Миру і злагоди в родині і у всій Україні!

Дай, Боже!

 

alt  alt

alt

Міжнародне громадське об"єднання

"Волинське братство",

жіночий Клуб "Волинянка"

 


Створено volyniany.org.ua 2009 - 2019