Авторизація

Для перегляду закритої інформації, будь-ласка, авторизуйтесь:Анонси подій ДЕНЬ ПІСЕНЬ « СПІВАЙМО РАЗОМ»
ДЕНЬ ПІСЕНЬ « СПІВАЙМО РАЗОМ»
Субота, 10 червня 2017, 17:33

Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»

11 червня 2017 року з 15:00

ЗАПРОШУЄ на

ДЕНЬ ПІСЕНЬ « СПІВАЙМО РАЗОМ»,

присвячений пам’яті Леопольда Ященка

alt

Орієнтуємося на девіз "Співаймо разом!"- 

наша пісня щонайкраще об'єднує людей!

День пісень присвячено  пам'яті Леопольда Івановича Ященка [1928–2016] – фольклориста, композитора, засновника й багаторічного керівника київського Етнографічного хору Гомін", фольклорних ансамблів "Криниця" та "Козаки". Понад сорок літ Леопольд Ященко та очолювані ним колективи успішно працювали на ідею збереження народного побутового співу на теренах великого міста, навчаючи дорослих людей і молодь співати – не для сцени, а для себе.

Організовувані Ященком співочі концерти до великих державних свят – Дня Незалежності, Дня Конституції та Дня Києва – завжди відбувалися під девізом "Співаймо разом!" А для повсякденного навчання була започаткована окрема форма роботи – недільні співи для всіх охочих.

 

alt

Нині хор "Гомін" та ансамбль "Криниця" продовжують справу, започатковану засновником і вчителем, і запрошують громаду до участі в народному святі української пісні та побутового співу, яке відбудеться на подвір'ї (за негоди – у приміщенні) Національного центру народної культури "Музей Івана Гончара".

 

Добірка текстів і нот хрестоматійних українських пісень 

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Ласкаво просимо!

Адреса: вул. Лаврська, 19

 


Створено volyniany.ua